Aksident në mesnatë në autostradën Levan-Tepelenë, përfundon i përmbysur zetori

Një aksident i rëndë është regjistruar në mesnatë në autostradën  Levan-Tepelenë. 2 mjete, një  makinë bujqësore dhe një makinë tip BMV janë përplasur dhe për pasojë kanë mbetur të lënduar dy persona të cilët fatmirësisht janë jashtë rrezikut për jetën.

Aksidenti i ndodhur rreth orës 12:00 ka qenë i fortë dhe këtë e vërteton edhe përmbysja e mjetit bujqësor tip zetor. Me të mësuar për aksidentin në vendngjarje ka shkuar një ambulancë, ndërsa policia punoi për normalizimin e trafikut, ndërkohë që po heton për shkakun.

Ne.k./r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Sipas jush, a duhet që KFOR të marrë në kontroll veriun e Kosovës?×

Lajmi i fundit

Sulmi në Banjskë, Albin Kurti për ‘Al Jazeera’ akuzon Beogradin për nxitje të dhunës: Vuçiç synon të krijojë një 'Republika Srpska' në Kosovë

Sulmi në Banjskë, Albin Kurti për ‘Al Jazeera’ akuzon Beogradin për nxitje të dhunës: Vuçiç synon të krijojë një 'Republika Srpska' në Kosovë