Aksident në Moravë! Makina del nga rruga për shkak të shirave, plagoset një 52-vjeçar

Një aksident automobilistik është regjistruar pasditen e kësaj të shtune (26 shtator) në Moravë.

Një makinë tip "Benz" ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në kanal.

Si pasojë është plagosur lehtë drejtuesi i mjetit, një 52-vjeçar.

Drejtuesi ka humbur kontrollin si shkak i lagështirës në rrugë nga shirat e rrëmbyeshëm.

E.M./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Platforma 'Deputeti që duam' dhe votim nga anëtarësia, a e mbështesni mënyrën si partitë po zgjedhin kandidatët?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Ambasadorja shqiptare në SHBA infektohet me Covid: Bëra testin kur u ktheva nga Shqipëria, jam pozitive! Atje kam zhvilluar shumë takime