Aksident në Pogradec, drejtuesi i mjetit humb kontrollin, plagosen katër pasagjerët

Aksident në Pogradec, drejtuesi i mjetit humb kontrollin, plagosen katër pasagjerët

POGRADEC- Një aksident është regjistruar ditën e sotme në Pogradec. Një 42-vjeçar ka qenë duke drejtuar një automjet tip "Honda” dhe dyshohet se ka humbur kontrollin e mjeti ka dalë nga rruga.

Për pasojë katër pasagjerët që udhëtonin në këtë automjet kanë mbetur të plagosur dhe janë dërguar për të marrë ndihmë mjekësore. Ata ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Me drejtuesin e automjetit G. Gj., po kryhen veprimet procedurale.

Grupi hetimor po punon për përcaktimin e shkaqeve të daljes nga rruga.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A e zgjidh problemin me shqiptarët në Britani vizita e Ramës në Londër?×

Lajmi i fundit

EURO 2024/ Reteguin nuk mjafton! Anglia nuk e diskuton fitoren! ‘3 luanët’ mundin mes 3 golave Italinë në Napoli

EURO 2024/ Reteguin nuk mjafton! Anglia nuk e diskuton fitoren! ‘3 luanët’ mundin mes 3 golave Italinë në Napoli