Aksident në rrugën Fier-Lushnjë, përplasen dy automjete! Një person i plagosur transportohet në spital

Një aksident automobilistik  ka ndodhur pak minuta me parë në autostradën Fier-Lushnjë. Në aksidentë janë përfshirë dy mjete një kamion dhe nje mjet i vogël transporti i njohur si tip Katraul.

Drejtuesi i mjetit te vogel ka ngelur i bllokuar brenda në mjet, policia dhe zjarrfikës po punojnë për të nxjerrë drejtuesin e mjetit që është jashtë rrezikut për jetën. Pas nxjerrjes së drejtuesit te katraulit nga gabina një ambulancë e ka shoqëruar për në spital.

Lajmi në përditësim...

B.V/KT/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Ndryshe nga biznesi i vogël profesionet e lira do të tatohen, si ju duket?×

Lajmi i fundit

Sërish dhunë në Paris, protestuesit sulmojnë makinën e policisë

Sërish dhunë në Paris, protestuesit sulmojnë makinën e policisë