Fier/ Shoferi humb kontrollin e automjetit dhe del nga rruga, 4 të plagosur

Fier - Një akisdent i rëndë ka ndodhur këtë të dielë, rreth orës 09:00 në në vendin e quajtur "Kryqëzimi i Cakranit", ku shoferi ka humbur kontrollin e automjetit që po drejtonte, tip "Bnez", dhe ka dalë nga rruga.

Si pasojë, kanë mbetur të plagosur shoferi i automjetit, i identifikuar me inicialet E.K. dhe 3 pasagjerët që ndodheshin në makinë.

Të plagosurit janë transportuar në spitalin rajonal të Fierit dhe ndodhen nën kujdesin e mjekëve.

"Rreth orës 09:00, në vendin e quajtur "Kryqëzimi i Cakranit", shtetasi E. K., duke drejtuar automjetin tip "Benz", ka humbur kontrollin mbi drejtimin e automjetit dhe për pasojë automjeti ka dalë nga rruga.

Si pasojë e daljes nga rruga, është dëmtuar shtetasi E. K dhe tre pasagjerët, të cilët po kryejnë ekzaminimet mjekësore në spitalin rajonal Fier",- njofton policia.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të shkaqeve të aksidentit.

Lajmi në përditësim...

K.M/KT/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Kuvendi miraton ndërtime strategjike në zonat e mbrojtura, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

BE fton në takim Kosovën dhe Serbinë për dinarin! Krika ndaj Bislimit për sjelljen e tij ndaj Lajçak

BE fton në takim Kosovën dhe Serbinë për dinarin! Krika ndaj Bislimit për sjelljen e tij ndaj Lajçak