Aksidenti i 3-fishtë në Vlorë, ndërron jetë 18-vjeçari

Në 18-vjeçar ka ndërruar jetë si pasojë e aksidentit ku u përplasën 3 makina në  autostradën Fier-Vlorë. Nga aksidenti ka ndërruar jetë i riu, si dhe janë plagosur dy të tjerë.


Lajmi kryesor:

Pamje të rënda/ Aksident i trefishtë në autostradën Fier-Vlorë, humb jetën një 18-vjeçar, plagosen rëndë 4 të rinj


I.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Të dielën zgjedhjet, cila prej partive politike bëri fushatë më të mirë dhe bindëse?×

Lajmi i fundit

John

Vrasja në Elbasan, Kodheli: E turpshme, nuk mund të bëhet vetëgjyqësi se nuk jemi në komunitet primitiv! Në Tiranë marr më shumë se 10 mijë vota