Aksidenti tragjik në Itali, fjalët e para të një zjarrfikësi: Ka shumë vdekje

Aksidenti tragjik në Itali, fjalët e para të një zjarrfikësi: Ka shumë vdekje

1696363626_1696360568Screenshot15.jpg
"Ka shumë vdekje, shumë." Këto janë fjalët e para të një zjarrfikësi që mbërriti në Mestre pas aksidentit tragjik në Itali ku autobusi ra nga mbikalimi dhe humbën jetën 20 persona.

Autobusi ishte plot me njerëz, që na fakt po i dërgonte ata në një kamping.


Lajmi kryesor:

FOTO+VIDEO/ Itali, Autobusi bie nga mbikalimi në Mestre dhe përfshihet nga flakët! 21 viktima, mes tyre 1 fëmijë! 15 të plagosur, 5 në gjendje të rëndë


SI.E./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord me nismën e Kishës Katolike për ndalimin e simboleve komuniste?×

Lajmi i fundit

Eduard Zaloshnja: Çështja “Himara” mund të ishte zgjidhur qysh më 14 maj…

Eduard Zaloshnja: Çështja “Himara” mund të ishte zgjidhur qysh më 14 maj…