Aksidentoi për vdekje ‘Xubin e Yzberishtit’, arrestohet drejtuesja e mjetit

Është arrestuar drejtuesja e mjetit shtetasja A.M, 39-vjeçe pasi përplasi për vdekje një ditë më parë Fatmir Avdillarin.

Shtetasja A.M duke drejtues mjetin tip 'Toyota Yaris' është arrestuar në flagrancë, pasi u përfshi në një aksident dje në mesditë me mjetin motor ku humbi jetën drejtuesi Avdillari.

Nga dinamika e ngjarjes u mësua se 45-vjeçari i ka prerë rrugën një makine dhe më pas ka shkuar edhe është përplasur 'kokë më kokë' me një tjetër automjet. Fatmir Avdillari, i njohur ndryshe si ‘Xubi Yzberishtit’ ka qenë një personazh i njohur për institucionet ligjzbatuese në vend, deri te subjekt i OFL-së.

Fatmir Avdillari dhe pamje nga vendi ku ndodhi aksidenti

M.Q./b.ha./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  A duhet të nisë hetimet SPAK për të shpallurit non grata nga SHBA?

Komento

Komente

 • Goni: 14/05/2021 19:57

  Xuxi aksidentoi per vdekje vehten e tij per shkak te shpejtesise teper te larte

  Përgjigju
 • noku: 13/05/2021 14:15

  Te arrestohet se aksidentoi "cubin"Po ajo i beri sherbim shoqerise,nje hale me pak

  Përgjigju
 • Xubi nga shpella: 13/05/2021 10:32

  Ata Jane dore e zeze se ata kane pare diell me sy , ju neper shpella nuk dilni ,Se keni frike Se mos ju vrasi hasmi.Un besoj qe edhe ne veri cub shkruhet e lexohet por mbase kur bertet nga shpella ne shpell mbase ndryshon e behet xub.

  Përgjigju
 • WTF: 12/05/2021 10:06

  Shkuhet "cub" o malok, jo xub!

  Përgjigju
  • @wtf: 12/05/2021 21:24

   Shkruhet xub jo cub.! I kan thir me "X" se ishte dore e zez.! Edhe te gjith i therisni xubi jo cubi sic thu ti.!×

Lajmi i fundit

John

Refuzoi të ndryshojë muzikën, shqiptari qëllon me shishe menaxherin e lokalit në Itali