Aktoret që shkëlqyen në mbrëmjen e 'SAG Awards 2020' (FOTO)

Charlize Theron, Cynthia Erivo dhe Julia Butters

Mbrëmjen e djeshme u mbajt ceremonia e "SAG Awards", ku Renee Zellweger dhe Joaquin Phoenix ishin fituesit e çmimeve për rolet e tyre si protagonistë në filmat “Judy” dhe “Joker”.

Yjet shkëlqyen me veshjet e tyre si në çdo mbrëmje të rëndësishme të mbajtur.

Mbrëmja solli  yje të veshur me gjithçka, që nga këpuvcët me majat e deri tek ngjyrat e guximshme e të ndritshme.

Kathryn Newton me fustanin Valentino voluminoz, me mëngët ‘puffy’, ishte më shumë si një mandarinë në  ëndërr.

Cynthia Erivo, aktorja e "Harriet" sjell vazhdimisht veshjet më emocionuese dhe kjo krijuese është e fiksuar pas rozës.

Nëse SAG Awards do të jepnin një çmim përveshjen më të bukur, ylli 10-vjeçar i "Dikur në një kohë në ... Hollywood" do të zinte vendin e parë.

Kostumi Julia Butters i argjendtë ishte i gjallë, i lëmuar dhe perfekt për një yll të ri në rritje.

Reese Witherspoon, ylli i “Morning Show” dukej pozitivisht elektrizuese nën fustanin e zbukuruar, të përsosur dhe të përkryer nga Celine me një çarë.

Lupita Nyong'o, ylli amerikan rrallë vendos një këmbë të gabuar në tapetin e kuq, por fustani me lule dhe vija e Louis Vuitton, ishte një veshje e përkryer.

Margaret Qualley shkëmbeu veshjet e filmit "Një herë në një kohë në ... Hollywood" në të cilin mori pjesë për pamjen në mbrëmje.

Me një veshje të  Chanel, të plotë me një karficë zbukuruese, identifikuese për shtëpinë franceze të modës.

Charlize Theron vjen rrëzëllitëse me fustanin dy pjesësh e deri në byzylykun prej  diamanti Tiffany & Co.

Më poshtë janë fotot e aktoreve me veshjet më të bukura të mbrëmjes.

E.D./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Rritet gjoba për celularin dhe drejtimin e makinës në gjendje të dehur! A jeni dakord me ashpërsimin e Kodit Rrugor?

Komento