Aktori shkodran luan në një film me të famshmen Halle Berry

Marko Caka

Aktori shkodran Marko Caka ka zbuluar se do të luajë krah aktores me famë botërore Halle Berry.

Lajmin e bukur Marko e bëri të ditur teksa publikoi në rrjetet e tij sociale një foto krah aktores duke shprehur sensibilizimin e tij për situatën e krijuar pas vrasjes së George Floyd.

“Ne punojmë së bashku. Ne jetojmë së bashku . Ne e ndryshojmë atë së bashku! Është privilegji im të punoj me ty”, shkroi aktori shqiptar. Filmi është në xhirime dhe pritet të dalë më vonë.

Halle Berry dhe Marko Caka

  • Sondazhi i ditës:

    Vlerësimi që ju keni për punonjësit e Policisë së Shtetit është?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Me fishekzjarrë, valle e këngë, Kroacia hap urën e re që bashkon territorin e saj