Akuzohet si vrasës me pagesë i Devi Kasmit, greku ankohet se e kanë 'vrarë' prangat! (FOTOT)

Efthimios Efthimiu

Greku i akuzuar si vrasës me pagesë, vijon të mohojë në gjyq që të jetë ai autor i ekzekutimit të Devi Kasmit, më 29 janar 2018. Ai është shfaqur i veshur sportiv në seancën e sotme gjyqësore, por teksa ka mohuar këtë akuzë të ngritur ndaj tij, ka hedhur një akuzë ndaj grupit të efektivëve që bëjnë shoqërimin e të pandehurve nga qelia për në gjykatë.

Duke nxjerrë duart nga kafazi i të pandehurit, Efthimios Efthimiu, ka thënë se policët i kanë shtrënguar prangat më shumë seç duhet duke i shkaktuar dëmtime në kyçet e duarve.

Greku akuzohet si ekzekutor, ndërsa grupin që porositi vrasjen dyshohet se e drejtonte Aurel Hoxhallari.

 

 • Sondazhi i ditës:

  Arrestimi i infermieres për vjedhje; A mendoni se ka bluza të bardha që abuzojnë me detyrën dhe besimin e pacientëve?

Komento

Komente

 • Ujku: 13/07/2019 20:56

  Vriteni kurven,,sa shqiptar jan vrar ne burgjet greke,,,qinja motren

  Përgjigju
 • Taqi: 11/07/2019 21:57

  Po kujt i plasi b**ha se te kane vrare prangat po ti o qon vrave njeri dhe spo te vrasin akoma o bir ku*ve

  Përgjigju
 • Lisus: 11/07/2019 18:41

  Vriteni bq

  Përgjigju
 • Toni: 11/07/2019 18:26

  Vritnja legenin se sa shqiptar vrasin kto legena ne burgje gjdo dit

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

‘O Pjetër, Pjetro’...VIDEO nga momenti kur qytetari shpëtohet pasi ishte izoluar në shtëpi nga bora 4 metër (VIDEO)