Alarmohet ambasada ruse në Tiranë, merr mesazhe kërcënuese nga një shqiptar i Kosovës

Alarmohet ambasada ruse në Tiranë, merr mesazhe kërcënuese nga një shqiptar i Kosovës

Foto ilustruese

Një mesazh kërcënues nga një kosovar mbërritur në godinë, ka alarmuar ambasadën ruse në Tiranë. 

Mësohet se policia ka shtuar patrullimet pranë ambasadës, por jo mbrojtje.

Deri tani nuk ka mbërritur ndonjë kërkesë për urdhër mbrojtje nga rusët në polici, sqaron gazetari i Report TV, Sokol Dema

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Hasan Pordha: 09/06/2023 13:15

    Mos eshte ndonje ukrainas dhe hiqet si kosovar?

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Vritet polici në Kosovë, a po reagojnë si duhet ndërkombëtarët ndaj Serbisë×

Lajmi i fundit

Vrasja e policit në Kosovë, Çollaku për ‘5 Pyetjet’: Agresion ushtarak, Vuçiç synonte ankesimin e pjesës veriore të Mitrovicës

Vrasja e policit në Kosovë, Çollaku për ‘5 Pyetjet’: Agresion ushtarak, Vuçiç synonte ankesimin e pjesës veriore të Mitrovicës