Alimadhi publikon listën e kandidatëve për deputetë të Ballit Kombëtar për zgjedhjet e 25 prillit

Alimadhi publikon listën e kandidatëve për deputetë të Ballit Kombëtar për zgjedhjet e 25 prillit

Adriatik Alimadhi

Adriatik Alimadhi kreu i Partisë Balli Kombëtar, ka publikuar listën me kandidatët për deputetë në zgjedhjet e 25 prillit, të kësaj partie që ai drejton.

Në një postim në rrjetet sociale, Alimadhi shkruan se lista nuk është përfundimtare, ndërkohë që fton çdo ballist dhe çdo familje që ka pasur lidhje me Ballin Kombëtar t’i bashkangjitet kësaj liste.

Postimi i plotë i Adriatik Alimadhit: 

Te dashur anëtare, te dashur simpatizante te partise Balli Kombëtar, te dashur miq te kesaj faqe, kjo eshte lista e kandidateve per deputet te zgjedhjeve te pergjithshme parlamentare te 25 prillit 2021, Qarku Tirane.

Bej me dije sipas vendimit te kryesise se listat jane te hapura dhe kush merr nje vote me shume fiton mandatin.

Ftoj çdo Ballist dhe çdo familje qe kane pasur lidhje historike me Ballin Kombetar t’i bashkangjitet kesaj liste jo përfundimtare ne percaktim.

Ftoj çdo shqiptar i cili e ndjen veten se mundet te konkuroje eshte i mirepritur sipas legjislacionit te fitoje te gjitha te drejtat sipas kontributit.

Jeni te mirepritur deri ne afatin kohor ligjor per dorezimin e kerkeses tuaj

Ju mirepresim.

Koha per Ballin Kombetar.

1 – Adriatik       Alimadhi

2  – Kujtim         Lamaj

3  – Xhumelina  Dervishi

4 – Arlindo        Toro

5 – Qazim          Mesiti

6 – Bukuri          Sakolli

7 – Luan             Mullai

8 –  Endri            Kaleshi

9 – Viola            Bami

10 – Adnand      Xhaferaj

11- Petrit          Kamberi

12- Railda        Droboniku

13 – Mestan     Myftarago

14- Denis         Çakmashi

15 – Vanesa     Hysenllari

16 – Arjanit       Lami

17 – Ilir              Asllanaj

18 – Klajdi         Hida

19 – Ina            Telallari

20 – Ardian       Dusha

21 – Elton          Lloha

22 – Lumturi     Proko

23 – Elidjon      Caco

24 – Sokol         Ahmeti

25 – Gurie         Haxhillari

26 – Dritan        Troksi

27- Anil             Gerboti

28 – Elvira         Shala

29 – Gerald       Rroshi

30 – Gjergji       Hatellari

31 – Cyme        Lulaj

32 – Erind         Hoxha

33 – Alfred       Bukaçi

34 – Vanina      Kellezi

35 – Avdi          Meli

36 – Edmond   Agolli

37 – Eduart      Lamaj

38 – Klodjan    Alija

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Geri: 23/02/2021 23:14

    Bobobo gjithe keta baliiste hahahahaha

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Hapësirat publike në plazhe, sipas jush janë:×

Lajmi i fundit

U dhunua në Tiranë, flet komshiu i 42- vjeçarit: Këto ditë se kam parë, ai jetonte vetëm

U dhunua në Tiranë, flet komshiu i 42- vjeçarit: Këto ditë se kam parë, ai jetonte vetëm