Amos tenton të puthë në buzë Dean, ja si reagon ajo

Amos tenton të puthë në buzë Dean, ja si reagon ajo

Amos Zaharia

Është parë që në fillim një tërheqje midis Amos Zaharias dhe Dea Mishelit, por deri më tani nuk është konfirmuar asgjë midis tyre. Mirëpo, ndoshta mund të nis një romancë e re brenda shtëpisë së Big Brother Vip, pas asaj të Luizit dhe Kiarës, pasi Amosi ka tentuar të puthë Dean.

Kujtojmë, se në një moment ata të dy kanë shkëmbyer një puthje me njëri-tjetrin, por kjo ishte b renda lojës që i kishte caktuar BBVA, pra në kuadrin e një skene filmi që ata të dy duhet të luanin se bashku.

Së fundmi Amosi ka tentuar ta puthë sërish Dean, jo më “i detyruar” por sepse donte vetë. Mirëpo ka qenë Dea ajo që nuk e ka lejuar duke larguar kokën.

 

F.D/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A është i drejtë vendimi për të shtyrë Komisionin Hetimor për ‘McGonigal’?×

Lajmi i fundit

Skandal në Serbi! Deputeti jep dorëheqjen, u filmua duke parë video porno gjatë debatit për Kosovën në Kuvend

Skandal në Serbi! Deputeti jep dorëheqjen, u filmua duke parë video porno gjatë debatit për Kosovën në Kuvend