Amosi lë shtëpinë e “Big Brother VIP”! Shpërthen në lot Dea Mishel dhe Olta

Amosi lë shtëpinë e “Big Brother VIP”! Shpërthen në lot Dea Mishel dhe Olta

Olta Gixhari

Amos është i eliminuari i radhës në “Big Brother VIP, pasi nga publiku mori më pak vota nga nëntë të nominuarit e tjerë.

Javën e kaluar, Kristi vendosi të hapë kutinë e tij të Pandorës, ku përveç surprizës që mori duke takuar të atin, hapi dhe zarfin e zi, ku shkruhej se ai çonte të gjithë banorët në nominim përveç vetes.

Disa nga banorët nuk e pritën aspak mirë largimin e aktorit, veçanërisht Dea Mishel dhe Olta. Kjo e fundit shpërtheu në lot pasi përshëndeti Amosin jashtë shtëpisë, ndërsa u shpreh e habitur nga vendimi i publikut.

Ndërkohë, pas pak në shtëpisë së “Big Brother VIP”, do t’i shtohen tre banorë të rinj. Ndiqni spektaklin ‘live’ në Top Channel.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A e zgjidh problemin me shqiptarët në Britani vizita e Ramës në Londër?×

Lajmi i fundit

Laporta flet për rikthimin e Messit në Barcelonë gjatë sezonit veror: Dyert tona janë të hapura për të

Laporta flet për rikthimin e Messit në Barcelonë gjatë sezonit veror: Dyert tona janë të hapura për të