Analisti Albert Karriqi qëllon në shenjë te 'Botërori +', gjeti në “'kokë' Kroaci-Nigeri

Analisti në emisionin e Report tv 'Botërori+'

Në emisionin e djeshëm të “Botërorit +” në Report Tv, të orës 19:00, Profesor Albert Karriqi, analisti shkencor i sporteve dhe i futbollit në veçanti, ka qëlluar në kokë me parashikimin e ndeshjes Kroaci-Nigeri.

Karriqi, përveçse parashikoi fitoren e saktë, gjeti edhe numrin e golave. Kroacia fitoi 2-0, një parashikim mjaft i saktë i Profesorit.

Ja parashikimet e mbrëmshme:

  • Sondazhi i ditës:

    A mund ta bëjë SPAK vettingun e politikanëve?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Shpronësohen pronarët e Sarajeve të Toptanëve, Veliaj: U sqarua njëherë e mirë kush e ruan e kush e djeg për politikë trashëgiminë e Tiranës