KATAR 2022/ ‘E vëmë me bast’ parashikon dy sfidat e para të çerekfinaleve, publiku ‘kualifikon’ Brazilin e Holandë-Argjentinë vendoset në shtesë

Pas dy ditëve pushim sot Botërori rikthehet në aksion me dy sfidat e para të fazës çerekfinale Kroaci-Brazil në orën 16:00 e Holandë-Argjentinë në orën 20:00.

Parashikime interesante , të vështira e të shumta janë bërë mëngjesin e sotëm në “ E vëmë me bast” në Report Tv. Profesor doktor Albert Karriqi I ftuar në studio parashikimin kualifikimin e Brazilit e të Holandës por të tulipanëve në shtesë. I njëti parashikim është bërë edhe nga moderatori Andi Kapxhiu.

Të shumtë kanë qenë telefonuesit në studio që kanë dhënë parashikimin e tyre. Për publikun nuk ka dyshime Brazili e mund Kroacinë dhe kalon në gjysmëfinale. Të ndarë kanë qenë në mendime për sfidën tjetër Holandë-Argjentinë. Për pjesën më të madhe kjo ndeshje shkon në shtesë dhe aty kalon Holanda port re telefonues parashikojnë fitoren e Argjentinës që në 90 minutat e kohës së rregullt.

Parashikimi në ‘E vëmë me bast’ për 2 çerekfinalet e para
 

A.M./r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se duhet të ngrihet komisioni hetimor për çështjen McGonigal?×

Lajmi i fundit

Ëmbëlsirë me arra dhe portokall, si të përgatisni një super kek të shijshëm

Ëmbëlsirë me arra dhe portokall, si të përgatisni një super kek të shijshëm