Anxhela Peristeri shfaqet me kostume tradicionale shqiptare, prezanton pak nga videoklipi përfaqësues i Shqipërisë në ‘Eurovision’

Këngëtarja e njohur, Anxhela Peristeri, do të përfaqësojë Shqipërinë këtë vit në “Eurovision” me këngën “Karma” që doli fituese në Festivalin e RTSH-së  

Këngëtarja ka publikuar në Instagram një pjesë të videoklipit të kësaj kënge që pritet të lançohet së shpejti, ndërsa më herët ka postuar disa foto të saj e veshur me kostume tradicionale shqiptare që janë postuar edhe nga vetë  faqja zyrtare e “Eurovision”-it në Instagram.

“Shikoni këto fotografi mahnitëse të Anxhela Peristerit, ndërsa ajo i bën dedikime Shqiptarëve në të gjithë botën”, shkroi faqja e “Eurovision”-it.

 

I.K./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    7 dite para zgjedhjeve, a ju janë ofruar para ose favore në këmbim të votës?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Në rënie LSI në Elbasan, rrezikon mandatin! PS rritet dhe mund të marrë deri në 9 mandate nga 14, PD në të njëjtat kuota