Apartament, tokë në Yzberisht dhe disa makina dhe kredi! Kjo është pasuria e drejtorit të ri të Policisë së Shtetit Gledis Nano

 

1633593795_nano.jpg

Report Tv sjell pasurinë e drejtorit të ri të Përgjithshëm të Policisë së Shtetit, Gledis Nano. Kjo pasuri e tij ka kaluar në filtër në Vetting, nga e cila ka rezultuar se nuk ka fshehje të pasurisë dhe ka burime të ligjshme për të justifikuar pasurinë.

Ai ka deklaruar 2 apartamente, para cash në banesë në vlerën e 1.5 mln lekësh, 2 makina, por ka edhe kredi.

Pasuria e Gledis Nanos

(Komisioni I Jashtëm I Vlerësimit për pasurinë e Gledis Nanos)


Lajmi kryesor:

Gledis Nano merr detyrën: Vijojmë modernizimin e Policisë, gjithçka mbi meritokraci! Ardi Veliu në fjalën e fundit si drejtues i 'bluve': Krenar për punën e bërë


B.K./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Vaksinë ose test negativ për të hyrë në Universitete, a ju duket e drejtë?×

Lajmi i fundit

John

PD: Qeveria mban mbyllur godinën e re për shkollat e Sarandës, Eco Kampus, pasojat i vuajnë fëmijët