FOTO/ Djali i Arbanës bën surprizën e papritur, e quan Eduartin baba

FOTO/ Djali i Arbanës bën surprizën e papritur, e quan Eduartin baba

Regjisori i njohur, Eduart Grishaj, gjithashtu partneri i moderatores, Arbana Osmani, ka ndarë mbrëmjen e Krishtlindjeve surprizën më të bukur që ka marrë, e cila është një kartolinë nga djali i madh i Arbanës, Joni.

Ajo që bie menjëherë në sy është se Joni e quan Eduartin baba dhe ai nuk ka asnjë dallim në shtëpi nga dy fëmijët e tjerë të familjes.

“Për babin (aka Eduart). Uroj të bëhesh regjisori më i mirë në botë. Nga Joni”, shkruhet në kartolinë që Eduarti ka vendosur ta ndajë me të gjithë.

Kujtojmë se Joni ishte 4 vjeç kur Eduarti ju bashkua familjes së tyre. Arbana ka sjellë në jetë dy fëmijë nga lidhja me Eduartin, Diellin dhe Zoin.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Lexhenda: 13/01/2024 20:28

    Femija ka vetem nje baba e 1 nene!!!

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet Rama të pranojë një qeveri teknike siç pretendon Sali Berisha?×

Lajmi i fundit

Fier/ Abuzonin seksualisht me fëmijën e tyre 2 vjeçar, Prokuroria e Fierit nis hetim për dy prindërit

Fier/ Abuzonin seksualisht me fëmijën e tyre 2 vjeçar, Prokuroria e Fierit nis hetim për dy prindërit