VIDEO/ S’ka më aludime, Ledion Liço i zë vendin Arbana Osmanit! Do moderojë Big Brother

VIDEO/ S’ka më aludime, Ledion Liço i zë vendin Arbana Osmanit! Do moderojë Big Brother

Arbana Osmani dhe Ledion Liço

Tashmë s’ka më aludime. Prej kohësh në rrjet po qarkullonte lajmi se moderatorja Arbana Osmani nuk do ta prezantonte këtë vit spektaklin Big Brother VIP dhe ashtu ka ndodhur.

Këtë vit moderimi i spektaklit i është besuar Ledion Liços, i cili rikthehet pas disa vitesh shkëputje nga mediat.

Big Brither VIP 3 do të fillojë më 13 janar 2023 dhe mediat kanë publikuar edhe se Luiz Ejlli do të jetë opinionist.

Në videon e publikuar nga Top Channel, shihet se në spotin për Big Brother shfaqet Ledion Liço, ndërsa këtij spektakli do t’i mungojë Arbana Osmani e cila në fakt e ka drejtuar këtë format prej vitesh, që në fillimet e para.

 

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Luvigji: 13/01/2024 20:58

  600000 € kanë kërkuar qifti Grishaj- Osmani per spektaklin.

  Përgjigju
 • AMENA: 30/12/2023 10:53

  bravo LUIZ legjjjjenda shpirti i bukur gjithmone fiton. URIME.

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Hapësirat publike në plazhe, sipas jush janë:×

Lajmi i fundit

Spahiu: Rama pazar me Greqinë, që lejoi Belerin nga burgu të udhëtoj jashtë

Spahiu: Rama pazar me Greqinë, që lejoi Belerin nga burgu të udhëtoj jashtë