Arbër Hajdari do të bëhet baba për herë të parë, zbulon edhe gjininë e bebit: Zoti i pranoi lutjet e mia

Arbër Hajdari do të bëhet baba për herë të parë, zbulon edhe gjininë e bebit: Zoti i pranoi lutjet e mia

Arbër Hajdari dhe bashkëshortja e tij

Arbër Hajdari dhe bashkëshortja e tij Vlera do të bëhen prindër për herë të parë. Ishte vetë ish-opioninisti i Big Brother VIP Albania ai i cili e zbuloi lajmin mbrëmjen e djeshme në “Më lër të flas”.

Teksa po diskutohej për sakrificat që bëhen për fëmijët dhe shkollimin e tyre, Arbri u përgjigj direkt pas pyetjes së bërë “Kur do bësh një fëmijë?”.

“Do bëhem baba shumë shpejt”, tha Arbri i cili ka zbuluar edhe gjininë.

“Zoti e pranoi lutjen, doja të bëhesha babai i një vajze dhe po bëhemi me vajzë”, shprehet Arbër Hajdari.

Një vit më parë Arbër Hajdari dhe partnerja e tij nga Kosova, Vlera kurorëzuan dashurinë e tyre 5 vjeçare në martesë.

B.V/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Barazimi me Kroacinë, mendoni se Kombëtarja kalon grupet e Euro 2024×

Lajmi i fundit

Euro 2024/ Skoci-Zvicër 1-1, helvetët shohin përpara në fazën 1/16 me supergolin e Xherdan Shaqirit

Euro 2024/ Skoci-Zvicër 1-1, helvetët shohin përpara në fazën 1/16 me supergolin e Xherdan Shaqirit