Arbriti merr vendimin, ndeshja Shqipëri-Poloni do të fillojë: Edhe një shishe tjetër në fushë, takimi do të mbyllet

1634070881_Screenshot2.jpg

Arbriti merr vendimin, ndeshja Shqipëri-Poloni do të fillojë.

"Edhe një shishe tjetër në fushë, takimi do të ndërpritet", ka bërë me dije arbitri. 


Lajmi kryesor:

Ëndërr kuqezi e plagosur në 'Air Albania', Shqipëria humb me Poloninë! Incidenti i rëndë me shishet në fushë, shiten brenda në stadium ndërkohë që nga jashtë nuk lejohen


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Si e organizoi Shqipëria finalen e Conference League?×

Lajmi i fundit

John

Finalja e Conference League, Duka falënderon Ramën, Veliajn dhe të gjitha institucionet që ndihmuan në suksesin