ARD dokumentar për Shqipërinë,
"Vendi i egër, vend i shqiponjave"
 

“Në tokën e Shqiponjave” është  dokumentari i përgatitur nga rrjeti publik gjerman ARD . Ai pasqyron për 43 minuta natyrën shqiptare.“Ta njohim sa më shumë këtë tokë të bukur në zemër të Ballkani” shkruan televizioni gjerman Das Erste.

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se arrihet objektivi i qeverisë për pagë mesatare 900 euro?×

Lajmi i fundit

Veliaj shtron Iftar për besimtarët dhe krerët e komunitetit mysliman: Të sillemi gjithmonë si në muajin e Ramazanit