FOTO/ Ardhja e vjeshtës, ministrat dhe deputetët në të njëjtën linjë! Zjedhin ngjyrat e stinës! Përjashtim bëjnë Duma dhe Krifca

FOTO/ Ardhja e vjeshtës, ministrat dhe deputetët në të njëjtën linjë! Zjedhin ngjyrat e stinës! Përjashtim bëjnë Duma dhe Krifca

Ardhja e stinës së vjeshtës ka sjellë një ndryshim nëstilin e veshjes së deputetët dhe ministrat.

Të kujdesshëm dhe të mirë-kuruar në paraqitjen e tyre, sikurse mund të shihet në fotot ata janë treguar të vëmendshëm deri në detaje për veshjen e tyre.

Shumica e deputetëve kanë zgjedhur ngjyrën e zezë, por përjashtim bëjnë veshjet e deputetes Grida Duma ,xhaketa e saj blu, apo si dhe kostumi bardhë e zi i Frida Krifca .


Lajmi kryesor:

Përplasje në Kuvend për financimin rus në PD/ Spiropali: Ngritët Auditin për të gjetur rublat në xhepat e Bashës! Berisha: Dosjen e mbylli Rama (VIDEO)


Ora 14:41
Ardhja e vjeshtës, ministrat dhe deputetët në të njëjtën linjë! Zjedhin ngjyrat e stinës! Përjashtim bëjnë Duma dhe Kërfica
S.C/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Pse po tërhiqen kandidatët e Partisë Demokratike?×

Lajmi i fundit

Vijojnë protestat në Francë, qytetarët vërshojnë nëpër rrugë, 175 policë të plagosur! 2 milionë protestues kundër reformës së pensioneve

Vijojnë protestat në Francë, qytetarët vërshojnë nëpër rrugë, 175 policë të plagosur! 2 milionë protestues kundër reformës së pensioneve