Ardit Gjebrea:Ja e vërteta e sherrit
 mes Stines dhe Flori Mumajesit

Ardit Gjebrea:Ja e vërteta e sherrit<br /> mes Stines dhe Flori Mumajesit
Ardit Gjebrea ka sqaruar rrethanat e sherrit mes këngëtareve Stine dhe Flori Mumajesi.

Drejtuesi i Këngës Magjike, gjatë finales së cilës ndodhur përplasja e përgjakshme, thotë se sherri ndodhi jashtë ambienteve të Pallatit të Kongreseve.

 “Teksa Flori po shkonte për të marrë makinën e tij, pati një zënkë me Stinen, ku Stine në gjaknxehtësi e sipër, me gotën që kishte Flori në dorë, i bie dhe e çan”, është shprehur Gjebrea.

Ai ka treguar, se më pas ka shkuar në spital për të parë gjendjen e Florit, i cili kishte një çarje të vogël në ballë dhe pa pasoja.

Redaksia Online
(f.s/shqiptarja.com)

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se arrihet objektivi i qeverisë për pagë mesatare 900 euro?×

Lajmi i fundit

DASH e shpalli ‘Non Grata’ Berishën, 65% e shqiptarëve e mendojnë të drejtë vendimin amerikan

DASH e shpalli ‘Non Grata’ Berishën, 65% e shqiptarëve e mendojnë të drejtë vendimin amerikan