Armë me postë, burg dërguesit
Britanikët: Frikë për sulme/ VD

Armë me postë, burg dërguesit<br />Britanikët: Frikë për sulme/ VD
TIRANE-Personi që shihni në pamje është Saimir Cullhaj 32 vjecari nga Shijaku i cili qëndron pas trafikut të armëve me postë nga Durrësi drejt Londrës.

Këto të dhëna i bëri publike prokuroria e krimeve të rënda e cila kërkoi që ndaj Cullhajt të caktohet masa e sigurisë arrest me burg.

  • Sondazhi i ditës:

    Marrëveshje në Ohër, po shkojnë Kosova e Serbia drejt pajtimit përfundimtar?×

Lajmi i fundit

Valle shqiptarësh, kurbane, refuzim, namaz, amnisti dhe propagandë: Si rrodhi vizita e Sulltan Mehmetit V në trevat shqiptare më 1911

Valle shqiptarësh, kurbane, refuzim, namaz, amnisti dhe propagandë: Si rrodhi vizita e Sulltan Mehmetit V në trevat shqiptare më 1911