Kush janë 5 finalistët e Big Brother VIP, ja kush e la shtëpinë

Kush janë 5 finalistët e Big Brother VIP, ja kush e la shtëpinë

Françeska Murati ka qenë banorja që ka lënë shtëpinë e Big Brother VIP, duke hequr dorë përfundimisht nga çmimi më i madh.

Sapo u përshëndetur me banorët, Françeska për t’i qetësuar tha se: “Mos bëni si të mërzitur tani sepse u kam përgatitur gjithë ditën”.

Duke uruar që të fitojë më i miri, miss-i u largua.

Pesë banorët që shkojnë në finalen e madhe të Big Brother VIPA janë Heidi, Romeo, Juli, Meritoni dhe Egla.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • dani: 20/05/2024 10:29

  vetem nje fiton luiz ejlli ai eshte gjigandi per kete vit e per shume vite .

  Përgjigju
 • EXP: 19/05/2024 14:58

  fiton me i verteti Meritoni ose romi.

  Përgjigju
 • alia: 19/05/2024 13:08

  finalisti i pare MERITONI I dyte ROMEO I trete e i katert nje nga gocat I peste JULI super skuthi I KETI EDICJONI URIME.

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Gjykata e Apelit i jep vulën e PD-së Berishës, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Ibsen Elezi këshillë Shabanit: Duhet të jeni më agresiv, luftë politike! Agron Duka: Lërini studiot, nuk duhet t'ju zërë këmba në tokë

Ibsen Elezi këshillë Shabanit: Duhet të jeni më agresiv, luftë politike! Agron Duka: Lërini studiot, nuk duhet t'ju zërë këmba në tokë