Arrestohet 26-vjeçari në Berat, po transporte dru pa leje

Arrestohet 26-vjeçari në Berat, po transporte dru pa leje

Foto ilustruese

Policia e Berati ka njoftuar se ka arrestuar një 26-vjeçar krime mjedisore.

"Nga specialistët e Seksionit për Krimet në Komisariatin e Policisë Berat, u procedua penalisht shtetasi E. F., 26 vjeç, banues në fshatin Zhitom, Berat, pasi në fshatin Bilçë, Berat u kap duke transportuar me mjet, lëndë drusore, pa dokumentacion dhe pa leje përkatëse. Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Berat, për veprime të mëtejshme".

K.T./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se arrihet objektivi i qeverisë për pagë mesatare 900 euro?×

Lajmi i fundit

Vranë njëri-tjetrin në Kavajë, sherri mes dy 43-vjeçarëve nisi me fjalët: Pse më sheh ashtu

Vranë njëri-tjetrin në Kavajë, sherri mes dy 43-vjeçarëve nisi me fjalët: Pse më sheh ashtu