Arrestohet 29 vjeçari, tentoi të
kalonte kufirin me pasaportë fals

Arrestohet 29 vjeçari, tentoi të<br />kalonte kufirin me pasaportë fals<br>
Një 29 vjeçar arrestohet në flagrancë në Kapshticë në përpjekje për të kaluar kufirin, me dyshimin se falsifikonte letërnjoftime, pasaporta dhe viza.

29 vjeçari Stefan L. banues në Elbasan, u arrestua nga policia Kufitare e Kapshticës duke tentuar të kalojë kufirin ndërsa përdorte një pasaportë të dyshuar si të falsifikuar.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Korçë për veprime të mëtejshme.

Redaksia Online
A.Gj/Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se arrihet objektivi i qeverisë për pagë mesatare 900 euro?×

Lajmi i fundit

Cristiano Ronaldo shihet në Madrid, makina luksoze kushton 10 milionë euro

Cristiano Ronaldo shihet në Madrid, makina luksoze kushton 10 milionë euro