EKSKLUZIVE/ Artan Hoxha: Këta janë personat që dyshohen si të përfshirë në vrasjen e Santiago Malkos (FOTO)

Artan Hoxha

Gazetari i Report Tv Artan Hoxha ka siguruar fotot e personave të dyshuar si të përfshirë në vrasjen e Santiago Malkos. I ftuar në studion e Report Tv gazetari investigativ deklaroi se autorët kanë lëvizur me tre automjete duke rrethuar makinën me të cilën udhëtonte viktima.

Hoxha tha se të dyshuar janë Oltion Loga, Dritan Agaj, Erlis Duka, Ervis Metani dhe Ilir Selmani.


Lajmi kryesor:

VIDEO EKSKLUZIVE/ Si u vra Santiago Malko, tre automjete rrethuan makinën me të cilën udhëtonte viktima


Ora 22:57
Artan Hoxha: Këta janë personat që dyshohen si të përfshirë në vrasjen e Santiago Malkos (FOTO)

Fatmir 'Doqja' Hyseni

1 / 8

Leonard Duka

2 / 8

Aleksander Maxhaku

3 / 8

Elis DUka

4 / 8

Ervis Metani

5 / 8

Dritan Agaj

6 / 8

Ilir Selmani

7 / 8

Olti Loga

8 / 8
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të kthehet dënimi me vdekje në Shqipëri?×

Lajmi i fundit

John

Ekzekutimi i dy vëllezërve në Krujë/Identifikohet autori! Kontrolle me dron për kapjen e tij...gjendet makina e braktisur