Artistët e njohur këndojnë 'Shqipëri o vendi im' të Avni Mulës, si himn për jetën (VIDEO)

Kënga “Shqipëri o vendi im” e Avni Mulës ka bërë bashkë këngëtarët lirikë më në zë të vendit tonë, nga sopranoja Inva Mula tek instrumentistët e Teatrit të Operës dhe Orkestrës së Radio Televizionit Publik Shqiptar. Artistët e kanë realizuar këtë këngë nga shtëpitë e tyre, si një himn për jetën


Lajmi kryesor:

'Qëndrimi në shtëpi na ka mësuar se amvisat janë heroina', mesazhe optimizimi nga artistë, sportistë e mësues! (VIDEO)


v.d./G.M./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të hapet transporti publik e ai ndërqytetas?×

Lajmi i fundit

John

Vetëm 5.8% e bizneseve shitën online në 2019, INSTAT: Bizneset e telekomunikacionit patën shitjet më të mëdha me 28.5%