Artisti me famë botërore jep mendimin për vajzat shqiptare

Yaar

Këngëtari me famë botërore Yaar, i cili u bë i njohur  bashkë me grupin rumun “Havana”, ishte në vendin tonë.

Gjatë emisionit argëtues "Shiko kush luan", ai u përshtat me surprizat e lojërat me të ftuarit e tjerë.

Artisti rumun është bërë i njohur për publikun shqiptar edhe pas këngës ‘Jale’ në bashkëpunim me Kanitën.

 Yaar u shpreh se vajzat shqiptare janë shumë të bukura.

Këngëtari u vendos në zgjedhje ndërmjet disa prej VIP-ave, të cilat u shfaqën me fotografi në ekran, ku më pas ai zgjodhi modelen Kejvina Kthella e cila përvecse në foto, ishte në të njëjtën studio me të.

Ai tha se live Kejvina ishte më e bukur se sa në foto.

Gjatë emisionit, u improvizua një martesë mes Yaarit dhe Kejvinës.

  • Sondazhi i ditës:

    Përplasja me Bashën, jeni pro apo kundër rikthimit të Sali Berishës në krye të PD-së?

Komento

Komente

  • Emigrati: 03/11/2019 13:05

    Sa ka pagu LUANA goj madhia per kyt lajm u ba edhe magjypi i rumanis me dhan opinione medet ku kemi ra

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Një lëvizje e destinuar për të dështuar!