'Askush nuk ikën pa i larë hesapet', kush e zhgënjeu Stresin?

'Askush nuk ikën pa i larë hesapet', kush e zhgënjeu Stresin?

Stresi

Stresi po shijon verën dhe fluksin e koncerteve verore. Mirëpo duket se jo çdo gjë po shkon “vaj” për të.

Ai ka ndarë një foto, ku krah saj shkruan se çdo gjë do zgjidhet e se në këtë jetë askush nuk largohet pa i larë hesapet.

”Qent lehin se jan qen din vec me leh. Stresi hec perpara se ka kush me iu ardh mbrapa. Me qetsi me mençuri dhe me durim. Çdo gje zgjidhet asigje ne ket jet nuk iken pa i la hesapet”- shkruan ai.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Hapësirat publike në plazhe, sipas jush janë:×

Lajmi i fundit

Dumani në Kuvend: Në janar gati strategjia për krimet zgjedhore! Vokshi: Pse nuk është thirrur Rama për McGonigal? Kreu i SPAK: E vlerëson prokurori

Dumani në Kuvend: Në janar gati strategjia për krimet zgjedhore! Vokshi: Pse nuk është thirrur Rama për McGonigal? Kreu i SPAK: E vlerëson prokurori