Atentati në Milot/ 3 autorët zbrazën 100 plumba ndaj makinës së blinduar të Preçit dhe Brahimit, disa prej tyre depërtuan në xhamin e pasëm

 

Autorët që kanë organizuar një natë më parë atentatin ndaj Ylli Ibrahimit dhe Klisman Preçit kanë zbrazur 3 karikatorë ndaj dy miqve. Ata i kanë ruajtur lëvizjet e 2 miqve, të cilët kanë pirë kafe në qendër të Milotit dhe më pas kanë shkuar në pallatin ku banonin. Autorët e maskuar kanë qëlluar me rreth 100 plumba drejt tyre, ku Preçi nuk mundi t’i mbijetojë plagëve që mori. Siç shihet nga fotot, disa prej plumabve kanë depërtuar në xhamin e pasëm të makinës. 


Lajmi kryesor:

Atentati me 1 viktimë në Milot/ 2 miqtë u ndoqën nga autorët, i pritën 10 minuta në hyrjen e pallatit! Zbrazën 100 plumba në drejtim të tyre


SI.E./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Riorganizimi i PD, a duhet të zhvillohet menjëherë gara për kryetarin e ri?×

Lajmi i fundit

U lirua nga gjykata, Saimir Tahiri vijon dënimin në shtëpi, e kontrollon Shërbimi i Provës

U lirua nga gjykata, Saimir Tahiri vijon dënimin në shtëpi, e kontrollon Shërbimi i Provës