Atmosfera e festave është kudo! Rikthehet pas 15 vitesh pema e Krishtlindjeve që flet dhe bisedon me kalimtarët në Kanada (VIDEO)

KANADA- Atmosfera e festave të fundvitit tashmë është këtu! Por a keni parë ndonjëherë një pemë Krishtlindjesh që flet? Ekziston dhe është rikthyer pas 15 vitesh në Kanada, në Mic Mall ku edhe do të qëndrojë deri më 23 dhjetor.

Pema me fytyrën e një klouni bisedon me kalimtarët, ndërsa ata qeshin dhe kënaqen me të.

Po ju a do të donit një pemë Krishtlindjesh që flet në shesh të qytetit tuja?

 

J.GJ./KT/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Qeveria shpërblim 5 mijë lekë për pensionistët, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Detaje të rënda nga vdekja e gruas shtatzënë në Kosovë, 35 vjeçarja qëndroi 30 minuta e shtrirë në oborrin e QKUK-së

Detaje të rënda nga vdekja e gruas shtatzënë në Kosovë, 35 vjeçarja qëndroi 30 minuta e shtrirë në oborrin e QKUK-së