Banorëve të njësisë 4 që do u shëmben shtëpitë u bashkohen edhe banorët e njësisë 8! Mes tyre edhe Nënë Liza (FOTO)

Banorëve të njësisë 4 që do u shëmben shtëpitë u bashkohen edhe banorët e njësisë 8! Mes tyre edhe Nënë Liza (FOTO)

1644384544_Capture.PNG

Banorëve të njësisë numër 4 të cilëve do u shëmben shtëpitë u janë bashkaur edhe banorët e njësisë numër 8 për t'i mbështetur. 

Mes tyre edhe nënë Liza. 

1644384596_liza.PNG

Pamje nga '5 maji', nënë Liza.  


Lajmi kryesor:

Shembja e banesave te '5 Maji', policia shkelmon dyert me forcë që të nxjerrë banorët nga shtëpia! Pamjet e prishjeve dhe revolta e qytetarëve: Jeni vrasës, nuk jeni shtet


G.MO/r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Thirrjet për kursimin e energjisë elektrike, mendoni se zbusin pasojat e krizës energjetike?×

Lajmi i fundit

Ja kush është autori 24-vjeçar i vrasjes në Sarandë (FOTO)

Ja kush është autori 24-vjeçar i vrasjes në Sarandë (FOTO)