Banori i ri ia thotë në sy Oltës: Kiara është stoike, arriti të ruajë qetësinë në rastet më të vështira

Banori i ri ia thotë në sy Oltës: Kiara është stoike, arriti të ruajë qetësinë në rastet më të vështira

Kiara Tito

Gerti është banori i ri brenda shtëpisë së Big Brother VIP, i cili ka shprehur qëndrimin e tij për banorët që janë në televotim. Në një bisedë me Oltën, e vlerësoi Kiarën për mënyrën se si ka reaguar në situatat që kanë ndodhur në shtëpi dhe i është përgjigjur me shumë qetësi.

Biseda:

Olta: Nga ne të katërt, kush është më i dobishëm në shtëpi, mi rendit.

Gerti: Normal që ti.

Olta: Po tjetër?

Gerti: Kiara.

Olta: Zhduke Luizin, zeje se nuk ekziston

Gerti: Atëherë është një Kiara tjetër, është enigmë. Është mister për publikun.

Olta: Pse e sheh kaq të dobishme Kiarën? Si e sheh?

Gerti: Ajo a mbajt një pozicion stoik, që nuk e ka mbajt askush këtu. E di vetë se çfarë është bërë, ajo ka ditur të ruajë qetësinë në rastet më të vështira. Ka ditur me e mbështet Luizin në rastet më të vështira. Ka treguar shumë gjeste fisnike, që mund ta ndërrojë Luizin, ti e di ca ka bërë ky. Mendoj se Qetsori është më i nevojshëm, se Kristi është ezauruar.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria humb me Italinë, a ka shanse të kalojë grupin në Euro 2024?×

Lajmi i fundit

Humbja me Italinë në Euro 2024, Sylvinho: I kënaqur me paraqitjen, por jo me rezultatin! Falenderoj tifozerinë kuqezi

Humbja me Italinë në Euro 2024, Sylvinho: I kënaqur me paraqitjen, por jo me rezultatin! Falenderoj tifozerinë kuqezi