'Barazimin kërkova edhe para ndeshjes', Duro i kënaqur me pikën e Laçit! Plori: Për Vllazninë nuk falet

'Barazimin kërkova edhe para ndeshjes', Duro i kënaqur me pikën e Laçit! Plori: Për Vllazninë nuk falet

Moment nga ndeshja Vllaznia-Laçi

Rikthimi i Duros si trajner i ka dhënë një pikë Laçit, që barazoi pa gola kundër Vllaznisë në Loro Boriçi.

“Ishte ndeshje shumë e rëndësishme, deçizive për të dy skuadrat. Barazimin e kam cilësuar që dje se ishte shumë i rëndësishëm,”-deklaroi Shpëtim Duro, trajner i Laçit.

“Jo, duke e menduar që loznim në Shkodër patjetër që me barazimin nuk jam i kënaqur. Aq më tepër që luanim në Shkodër,”-tha Elvis Plori, trajner i Vllaznisë.

Ndeshja tjetër e së shtunës mes Kukësit dhe Egnatias përfundoi 1-1, ndërsa java e 28 e Superligës mbyllet me sfidën Skënderbeu-Tirana.

Ne.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A e forcon rolin e Shqipërisë zhvillimi në Tiranë i samitit për Ukrainën?×

Lajmi i fundit

Frok Çupi: Jo 5, por gjithë sytë e botës sot drejtohen në Tiranë

Frok Çupi: Jo 5, por gjithë sytë e botës sot drejtohen në Tiranë