Barazon Shqipëria, Balaj ndëshkon Arabinë Saudite në nisjen e pjesës së dytë

Foto ilustruese

Kombëtarja shqiptare e futbollit po luan miqësoren me Arabinë Saudite në Abu Dhabi. Pjesa e parë është mbyllur në avantazhin 1-0 të Arabisë Saudite, me golin që u shënua në minutën e 43 të ndeshjes nga pika e bardhë e penalltisë. Me nisjen e 45 minutave të dyta, kuqezinjtë kanë barazuar me shkodranin Balaj. Kombinimi i Bekimit me Roshin ka sjellë golin për barazimin 1-1 në minutën e 48 të takimit.

Në fushë pjesën e dytë u aktivizuan këta futbollistë: Roshi, Skuka, Balaj, Mitaj, Rrapaj, Kalaku, Janku

VIDEO/ Miqësorja në terr informativ, kombëtarja shqiptare barazon me Arabinë Saudite! Për kuqezinjtë shënon Balaj, Reja eksperimenton

'Rasti Qefalia', a fshihen gjobat pas akuzave të Këlliçit, Nokës, opozitës?