Bark i rrumbullakosur dhe 'nur shtatzënie', vajza dhe gra në Hollywood që nuk kanë pasur frikë të veshin fustane të ngushta

Daniela Ruah

Thonë se kur gratë janë në periudhën e shtatzënisë duke më të bukura dhe më me shkëlqim. Megjithatë për shkak të kileve, shumë vajza dhe gra mundohen të fshehin barkun duke veshur rroba të gjëra. Më poshtë do të shohim disa prej grave në Hollywood që duken shkëlqyeshëm me barkun e rrumbullakosur dhe e tregojnë me krenari.

  • Kim Kardashian

  • Ciara

  • Kylie Jenner

  • Kerry Washington

  • Yvonne Strahovski

  • Halsey

  • Cardi B

J.GJ./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet që Basha e Berisha të garojnë me kandidatë të përbashkët në zgjedhjet e pjesshme vendore?×

Lajmi i fundit

John

'I dua shumë ëmbëlsirat dhe i urrej djemtë', gruaja gjen mesazhin në shishe të dërguar 25 vite më parë, 'përballet' autoren