Basha: Ramës i duhen 3 jetë për të bërë atë që kam bërë unë

 

Lulzim Basha ka sulmuar Edi Ramën duke thënë se nuk ka bërë asnjë për vendin, gjë që sipas tij ai është ndryshe.

“Miqtë e mi, ju e keni parë prej ditës së parë kam vendosur që mos të bëjë simetrinë e t’i përgjigjesha çdo gënjeshtra ashtu siç meritonte t’i përgjigjej. Por sot dy fjalë do t’i them: Nuk mund të ketë dy të vërteta, ose siç e ka thënë vet Sali Berisha, Edi Ramës i duhen 3 jetë për të bërë atë që kam bërë unë me ndihmën e demokratëve, me demokratët, për demokratët dhe për shqiptarët, ose unë jam tradhtar dhe besëprerë”, tha Basha.


Lajmi kryesor:

Basha zbret në bazë pa plan për bashkimin e PD-së, mesazh nga Dibra për '5 janarin': Demokratët s'do hidhen kundër njëri-tjetrit! Lufta e Berishës telenovelë turke pa fund e pa fillim


B.K./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Pse po tërhiqen kandidatët e Partisë Demokratike?×

Lajmi i fundit

Vijojnë protestat në Francë, qytetarët vërshojnë nëpër rrugë, 175 policë të plagosur! 2 milionë protestues kundër reformës së pensioneve

Vijojnë protestat në Francë, qytetarët vërshojnë nëpër rrugë, 175 policë të plagosur! 2 milionë protestues kundër reformës së pensioneve