Bashkëshorti i ish-ministres feston ditëlindjen, ja urimi special i vajzës

Bashkëshorti i ish-ministres feston ditëlindjen, ja urimi special i vajzës

Namiku dhe Majlinda

Bashkëshorti i ish-ministres së integrimit, Majlinda Bregu ka festuar  ditëlindjen.

Pamjet nga festa e regjizorit Namik Ajazit i ka publikuar vajza e tij, Kejda.

Ajo ka ndarë me ndjekësit foto të saj me babain kur ishte e vogël dhe një foto gjatë mbrëmjes, ku duken shumë të lumtur.

 "Gjithmonë e vogla jote, Babushka",  ka shkruar Kejda krahas postimit.

Postimi i Kejdës

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Marrëveshje në Ohër, po shkojnë Kosova e Serbia drejt pajtimit përfundimtar?×

Lajmi i fundit

Vetë menaxhim a Asociacion, çdo të thotë për Kosovën?

Vetë menaxhim a Asociacion, çdo të thotë për Kosovën?