Olta Gixhari feston sot ditëlindjen, nuk do ta besoni sa vjeç mbush ish-banorja e 'BBV'

Olta Gixhari feston sot ditëlindjen, nuk do ta besoni sa vjeç mbush ish-banorja e 'BBV'

Olta Gixhari

Aktorja e njohur, Olta Gixhari, feston sot ditën e lindjes dhe mbush plot 37 vjeç, ndonëse duket akoma si në të 20-at.

Për Olta Giixharin, emrin mjaft i lakuar muajt e fundit sot është një ditë e shënuar, aji feston ditëlindjen e saj të 37-të.

Mirëpo ajo që mund të duket e habitshme për këdo është fakti se mosha dhe pamja e aktores as nuk afrohet me njëra-tjetrën, pasi ajo duket si një 20-vjeçare.

 Ish-banorja e edicionit të dytë të ‘Big Brother Vip’ ka marrë pafund urime të përzemërta nga të afërm, kolegë, miq dhe padiskutim nga fansat saj.

Ajo i ka ndarë të gjitha urimet në “Instastory”.

Kujtojmë se Olta është duke xhiruar filmin “Në kuadër të Dashurisë”, aty ku është protagoniste me fituesin e “BBV”, Luiz Ejllin dhe me aktorë të tjerë të njohur. Nuk dihet nëse pas kësaj eksperience ajo do të angazhohet në ndonjë projekt të ri: televiziv apo në film.

 

M.T/r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Mina: 10/07/2023 02:49

  Shum urime olta 3 Dit parameje koke urimesukse????????????????

  Përgjigju
 • Titi: 09/07/2023 12:14

  Ndoshta nuk duket si 20 vjecare, po Olta ka dicka që më pëlqen. Urime!

  Përgjigju
 • durresake: 08/07/2023 22:08

  olta je si yll edhe 100 bashke me djalin dhe mezi po presim te shikojme filmin bashke me luizin.

  Përgjigju
 • Latif: 08/07/2023 16:57

  Edhe 100!

  Përgjigju
 • Denisa: 08/07/2023 16:48

  Duket si grua e pa burre.

  Përgjigju
 • Aija: 08/07/2023 16:47

  Po kjo eshte bere si mushke e perdorur keq..nga u dukerka si ne te 20at?

  Përgjigju
 • Tao: 08/07/2023 16:28

  Latë nam me këto tituj si portalet 2 lekësh që janë spam.

  Përgjigju
 • Turi: 08/07/2023 16:12

  Na esht bere si e shtepise si nuk e besojm,

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?×

Lajmi i fundit

Gjobvënie brenda burgut të Kretës! 3 shqiptarë shantazhonin të burgosurit me familjarët dhe shuma deri në 1000 euro

Gjobvënie brenda burgut të Kretës! 3 shqiptarë shantazhonin të burgosurit me familjarët dhe shuma deri në 1000 euro