Bashkëshorti i Rudina Dembacajt reagon pas lajmeve për divorcin (FOTO)

Ditën e djeshme aktorja shumë e dashur për publikun, Rudina Dembacaj ishte në qendër të vëmendjes së mediave për shkak të lajmeve se ajo i ka dhënë fund martesës me bashkëshortin e saj, Aleksin me të cilin ka një vajzë.

Rudina e pyetur nga mediat refuzoi të përgjigjej dhe tha se do flasë publikisht në një moment të përshtatshëm.

Megjithatë postimi i fundit i bashkëshortit të saj duket se i ka dhënë fund thashethemeve. Aleksi ka filmuar Rudinën dhe vajzën e tyre në këndin e lojërave. Madje ai e ka shoqëruar postimin me dy zemra të kuqe si për të treguar se Rudina dhe vajza janë dy dashuritë e tij.

Postimi i ruajtur nga bordo.al

2/2
  • Sondazhi i ditës:

    A ju duket i drejtë vendimi për hapjen e listave dhe ndalimin e koalicioneve parazgjedhore?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Hapja e listave, Rama: Shoh shqetësim te PD dhe Meta, s'u ndalon askush të ndani ombrellën! Provokimet rrezikojnë draftin e 5 qershorit