Behar Sofia u ekzekutua sapo doli nga kafja, pak metra larg shtëpisë te ETC (VIDEO)

Detaje të reja zbardhen nga vrasja e Behar Sofisë në Tiranë. Prej disa kohësh ai jetonte te një pallat i ETC në kat të 5. Sot në mëngjes ka dalë nga shpia, ka qëndruar në kafe dhe pasi ka dalë nga kafja është qëlluar me pistoletë me silenciator teksa po ecte në trotuar.


Lajmi kryesor:

Ekzekutohet me silenciator pak metra larg shtëpisë te ETC 'bosi i drogës' Behar Sofia! Kishte kaluar COVID, dyshohet se u nxor në pritë! Sekuestro kamerave të sigurisë


Be.K./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Rënia e rasteve me Covid-19 dhe efekti i vaksinimit, a duhet të hiqet ora policore?×

Lajmi i fundit

John

Vrasje me armë zjarri në Tiranë pas një konflikti, ndërron jetë në spital 27-vjeçari! Disa të shoqëruar (EMRI+VIDEO)