'Bëja qejfin sheikut se të paguan mirë' Elhaida Dani reagon pas ofendimit të komentuesit (Foto)

'Bëja qejfin sheikut se të paguan mirë' Elhaida Dani reagon pas ofendimit të komentuesit (Foto)

Elhaida Dani është një prej zërave më potentë në vend dhe ka dalë triumfuese nga një sërë koncertesh ku ka marrë pjesë. Ajo gjithmonë ka preferuar të qëndrojë larg skandaleve dhe ka preferuar të tregojë në rrjetet sociale më tepër për punën e sja se sa për jetën private. Mirëpo këtë herë  këngëtaraja Elhaida Dani është sulmuar nga një prej ndjekësve të saj.

Në postimin e fundit ajo ka treguar se është në fluturim për një udhëtim drejt qytetit të Dohas në Katar. Një prej fansave të saj ka bërë një koment ofendues ndaj Elhaidës “Bëja qejfin sheikut se të paguan mirë. Të rroftë vizita”.

Elhaidës nuk i ka kaluar pa i rënë në sy ky koment, ndaj ka reaguar ashpër ndaj tij. “Bravo! Sipas teje një femër të udhëtojë dhe të paguajë për jetën e saj ka nevojë pë sheik? Më vjen keq për ty! Familja ime më ka edukuar ndryshe. Ju lutem kemi nevojë të shohim jetën nga një tjetër perspektivë! Femrat s’kanë nevojë për ‘mashkullin me lek’ për të udhëtuar apo jetuar jetën e ëndrrave të tyre!”, – i është përgjigjur Elhaida.

1/2
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Lidhjet ruse të Monika Kryemadhit, a duhet që drejtësia të nisë hetimet?×

Lajmi i fundit

FOTOGALERIA/ Ndërtimet fortifikuese në ‘Ishullin e Sazanit’ në vitet 1915-1921 me qëllim kontrollin e ‘Ngushticës së Otrantos’

FOTOGALERIA/ Ndërtimet fortifikuese në ‘Ishullin e Sazanit’ në vitet 1915-1921 me qëllim kontrollin e ‘Ngushticës së Otrantos’