'Beleri i pashpaguar' në 'Crime Story' Premierë të premten ora 22:00 në Report Tv! Një emision nga Ferdinand Dervishi

Arrestimi dhe dënimi i Fredi Belerit, kandidatit për kreun e bashkisë së Himarës, trazuan marrdhëniet shqiptaro-greke.

Por çfarë ruhet në arkivat e shtetit tonë për këtë personazh?

Lidhja me MAVI-n, stërvitja ushtarake në malet e Qipros, sulmet terroriste ndaj postave ushtarake shqiptare dhe atentatet për të eleminuar kundërshtarët politikë…

"Beleri i pashpaguar' në “Crime Story" nga Ferdinand Dervishi, premierë, të premten ora 22:00 në REPORT TV.

 
 

 

S.G/S.Ç/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Hapësirat publike në bregdetin shqiptar, sipas jush janë:×

Lajmi i fundit

I nxehtë përvëlues, vendi 'pushtohet' nga temperatura ekstreme, deri në 42 gradë celsius! Parashikimi i motit për këtë javë

I nxehtë përvëlues, vendi 'pushtohet' nga temperatura ekstreme, deri në 42 gradë celsius! Parashikimi i motit për këtë javë