Beniada Nishani i jep lamtumirën e fundit ish-presidentit Bujar Nishani

Mes shumë emrave të politikës dhe ekranit që kanë marrë pjesë në homazhet në nder të ish-presidentit Bujar Nishani më herët ditën e sotme, është edhe Beniada Nishani, e cila ëhstë mbesa e ish-kreut të shtetit.

Beniada është fotografuar e vetme teksa mbërrinte për homazhe te xhaxhai i saj Bujar Nishani, në ambientet e presidencës.


Lajmi kryesor:

I jepet lamtumira Bujar Nishanit, nderimi i fundit në Presidencë, prehet në Sharrë! Djali: Humbëm busullën e familjes


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Sipas jush kush e ringre PD-në?×

Lajmi i fundit

Golashënues dhe kampion në Spanjë, Myrto Uzuni vlen 25 milionë euro

Golashënues dhe kampion në Spanjë, Myrto Uzuni vlen 25 milionë euro