Bëri bujë në ‘BBV’ në Kosovë, ja kush është konkurrentja e radhës të ‘DWTS’

Bëri bujë në ‘BBV’ në Kosovë, ja kush është konkurrentja e radhës të ‘DWTS’

Dancing With the Stars

Publiku e njeh për energjinë e mirë, shpirtin e lirë dhe përballjen me sfidat. Konkurrentja e radhës e spektaklit të kërcimit, Dancing With the Stars, e cila fitoi zemrën e publikut gjatë rrugëtimit të saj në ‘BBV’ në Kosovë është pjesë e sfidës së kërcimit.

Bëhet fjalë për Juliana Nurën, ish-banoren e “BBVK”, e cila arriti të prekte finalen e madhe pas një rrugëtimi të gjatë, të mbushur plot me emocione dhe sfida.

Pasioni i saj për kërcimin, duket se këtë herë do ta favorizojë në spektaklin e Dancing With the Stars.

Sakaq ende nuk ka një datë për fillimin e këtij programi.

Disa nga emrat e tjerë të konkurrentëve që janë zbuluar deri tani janë politikani Saimir Korreshi, i cili është deputet në Lushnje, këngëtarja dhe moderatorja e njohur Enxhi Nasufi, dhe Atalanta Kërçyku.

Blogerja e njohur Sara Karaj, tenori Armaldo Kllogjeri, dhe regjisorja Arnita Beqiraj janë konkurrentët më të fundit të “Dancing With the Stars”.

M.T/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A parashikoni që Berisha do t'ia lërë trashëgim partinë Argita Berishës?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ Përsëritet rasti 'Dwamena' në Spanjë, futbollisti pëson arrest kardiak në fushë! E shpëton pajisja

VIDEO/ Përsëritet rasti 'Dwamena' në Spanjë, futbollisti pëson arrest kardiak në fushë! E shpëton pajisja